"Межигір'я" не хочуть повертати державі
Загрузка плеера...

Національне агентство з повернення активів не може надати майновий комплекс "Межигір'я" у державну власність, оскільки не отримало необхідних документів від суду і Генеральної прокуратури. Про це заявив голова Нацагентства Антон Янчук у відповідь на запит журналістів.

Він пояснив, що активи приймають в управління на підставі ухвали суду чи згоди власника. Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак повідомляв, що комплекс передано державі рішенням Вищого господарського суду. У Нацагенстві заявили, що в такому разі копії зі зверненням прокурора мали би бути надіслані до відомства не пізніше наступного робочого дня після їх винесення. Тобто ще 1 грудня. Проте в агентстві ніяких документів нібито не отримували.

Крім того, Янчук зазначив, що вони навіть надсилали листа до Генпрокуратури з проханням проінформувати щодо стану території та споруд у "Межигір'ї", проте знову ж таки не отримали ніякої відповіді.

Раніше Генеральна прокуратура спростувала заяву міністра Семерака щодо повної передачі резиденції до державної власності. У Генпрокуратурі заявляли, що крапку у поверненні "Межигір'я" державі має поставити саме Агентство.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram