У МВФ не планують надавати Україні п'ятий транш
Загрузка плеера...

У Міжнародному валютному фонді стверджують, що говорити про нові транші для України поки занадто рано. Про це заявив заступник голови департаменту комунікацій МВФ Вільям Мюррей. В організації додали, що спершу Україна має вирішити цілий ряд завдань.

Міжнародні партнери досі чекають на прозору приватизацію державних підприємств, створення антикорупційного суду та коригування вартості газу. Крім того, кредитори досі вивчають закон про пенсійну реформу в Україні.

Вільям Мюррей додав, що Міжнародний валютний фонд найближчим часом не переглядатиме програму співробітництва з Україною. Відправляти до Києва свою місію МВФ також не планує.

Така позиція кредиторів суперечить заявам керівництва Національного банку. Виконувач обов'язків голови НБУ Яків Смолій запевняв, що представники МВФ прибудуть до України вже у січні. Крім того, в Нацбанку розраховували отримати навесні п'ятий транш.

Програма макрофінансової допомоги дула прийнята у 2015 році. Вона передбачає надання Україні 17,5 млрд дол. Поки що Україна отримала половину цієї суми (8,7 млрд).

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram