У Жмеринці побили жінку-депутата
Загрузка плеера...

Заступник міського голови Жмеринки Олександр Фурман накинувся з кулаками на секретаря комісії міськради з питань комунальної власності Ольгу Пащук. Інцидент стався після прийняття скандального рішення щодо підвищення надбавки та премії меру Анатолію Кушніру.

Питання ставили на голосування двічі, і обидва рази більшість висловилася за зростання доходів градоначальника. І це незважаючи на заяву голови юридичного департаменту міськради про те, що рішення містить явні ознаки конфлікту інтересів та корупційного правопорушення.

Депутати-опозиціонери, включно з Ольгою Пащук, звернулися до секретаріату ради з вимогою пояснити, для чого знадобилося повторне голосування. Пізніше вони також зажадали отримати копію протоколу засідання. Проте секретар раптово зникла із зали. Пані Пащук оголосила про намір звернутися з цього приводу до поліції. Проте на виході з приміщення її наздогнав Олександр Фурман. Внаслідок удару кулаком в обличчя та падіння на сходи жінка отримала струс мозку, перелом руки та пошкодження хребта.

Зазначимо, що це не перший подібний випадок за участю Фурмана. У 2016 році він побив депутата Олега Молдована, який розповідав у міськраді про побори в школах.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram