Жодного етапу без медалі!
Загрузка плеера...

Жіноча збірна України з біатлону продовжує приємно дивувати вболівальників високими результатами на етапах Кубку світу. У французькому Ансі сестри Віта та Валя Семеренко потрапили до топ-10 підсумкового протоколу спринтерської гонки, причому старша з близнючок піднялася на п’єдестал пошани.

Обидві українки спрямували точно в мішень усі десять пострілів, але ходом Віта була відчутно швидшою за Валентину. На жаль, навіть ідеальної роботи команди сервісменів, які повністю вгадали зі змащенням лиж, не вистачило для того, аби обігнати словачку Анастасію Кузьміну. Віта програла їй трохи більше сорока секунд і посіла третє місце, пропустивши вперед ще й німкеню Лауру Дальмаєр. Валя фінішувала сьомою.

Лідер команди у цьому сезоні Юлія Джима припустилася по одній помилці на кожному з вогневих рубежів і стала двадцять сьомою. Не потрапили до залікової зони Анастасія Меркушина та Олена Підгрушна, а Ірина Вавринець узагалі не змогла кваліфікуватися у гонку переслідування, випавши за межі топ-шістдесяти. Окрім персьюту, у програмі етапу в Ансі також передбачений масовий старт.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram