У Києві презентували Книгу рекордів України
Загрузка плеера...

У четвер, 14 грудня у залі Чемпіонів Національного спортивного комплексу "Олімпійський" відбулась презентація нового видання "Книги рекордів України – 2018".

Героями книги за 30 років стали вже понад 200 тисяч українців. Тільки цього року нові рекорди встановили 427 людей.

Микола Мовчан, заст. міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції:

"Книга рекордів виконує дуже важливу місію. Вона популяризує масовий спорт та рухову активність, мотивує на нові досягнення, доводить, що спортивні перемоги та рекорди доступні кожному у будь-якому віці."

Володарі найдовших ніг і натурального волосся, наймолодші тенісисти, кайтсерфери, найстарший директор музею та скелелаз… На захід завітали десятки рекордсменів України та Книги Рекордів Гіннесса.

Відкрила презентацію Ірина Галай - перша українка, яка здійснила сходження на Еверест.

Ірина Галай, рекордсменка:

"Чотири роки я займаюся альпінізмом. До Евересту у мене максимум була вершина 7 тис. м. – це найвищий вулкан в світі Охос-дель-Саладо (Південна Америка). Ну і менші за нього – і 6, і 5 тис. м. Тобто, я ходила в гори, але дізналась, що українок не було на Евересті, цей рекорд просто затьмарив мою голову". 

Ніколь 7 років. Вона вже встигла поставити 15 рекордів, з яких 4 увійшли до Книги рекордів Гіннесса.

Ніколь Князєва, рекордсменка:

"Первый рекорд я побила, 35 раз подтянулась подряд. Потом отжалась на брусьях 35 раз. Сделала выход силой 25 раз на перекладине. Потом отжалась на одной руке за одну минуту 80 раз и на одной ноге за минуту 28 раз. Потом ещё пробежала полумарафон – это рекорд Гиннесса. Хочу стать олимпийской чемпионкой".

А цей хлопчина у рік з хвостиком вже осідлав мотоцикл… У 3 роки 6 місяців став досвідченим національним рекордсменом. А нині, у п’ятирічному віці його відзначили, як наймолодшого стенрайдера… Він вміє ставити мотоцикл на "козу", їздить задом наперед, катається, стоячи ногами на сідельці.

Тимур Кулешов, рекордсмен:

"У меня есть очень много мотиков. Я самый лучший рекорд Украины на всём свете".

Чергове досягнення встановив і всесвітньо відомий білоруський рекордсмен Кирило Шимко. Він зрушив з місця і протягнув на 20 метрів найбільший в світі гелікоптер.

Кирило Шимко, рекордсмен:

"У меня было немало рекордов. Я двигал подвижной железнодорожный состав, танк Т-34, танк Т-26, транспортный самолёт ИЛ-76, карьерный самосвал "Белаз". Было много разных вещей, в том числе удерживал два самолёта ЯК-52 в режиме форсажа. А в прошлом году мне удалось сдвинуть самый большой вертолёт в мире МИ-26 весом 35 тонн".

Сакумулісти – люди, для яких обгортка шоколадки цінніша за самі солодощі. Свен родом із Німеччини, проте вже багато часу живе у Києві. Чоловік близько 30 років збирає обгортки з усього світу. У його колекції налічується близько 20 тисяч експонатів.

Свен Штаброт, рекордсмен:

"Большинство из Европы. Но есть и Южноамериканские страны, немножко Азии. Но большинство обёрток из Европы, особенно из Швейцарии, Польши, Германии, и конечно из Украины. Такие обёртки, как я собираю, существуют около 130 лет. И самые старые ещё до времён Второй мировой войны".

Під час презентації люди не тільки раділи своїм перемогам, а й ставили нові рекорди.

Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів України:

"Рекорди затягують. Дуже рідко людина, яка встановлює один рекорд, розслабляється і  говорить: "Ви знаєте, я свого вже досяг". Як правило, якщо людина встановила перший рекорд, ми знаємо, що пройде певний час, і вона знову до нас зателефонує. Адже рух вперед – це найпотужніша мотивація у житті".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram