Грецію сколихнули масові страйки
Загрузка плеера...

У Греції розпочався загальнонаціональний 24-годинний страйк. Люди вийшли на демонстрації по всій країні, щоб висловити свій протест проти урядової політики жорсткої економії, яка передбачає скорочення зарплат та пенсій. Як повідомляють ЗМІ, організувало такі масові загальнонаціональні вуличні акції об'єднання найбільших профспілок Греції.

В Афінах очікується страйк під будівлею парламенту у той час, коли заплановане обговорення бюджету країни на наступний рік. У зв'язку з такими подіями у столиці Греції було змінено рух громадського транспорту. Потяги метро перевозитимуть пасажирів із 9-ї до 16-ї години, а тролейбуси та автобуси - з 9-ї до 21-ї.

Національна і приміська залізниці приєдналися до 24-годинного страйку і призупинили надання послуг на цей період. Залізничне сполучення з Міжнародним аеропортом Афін цього дня скасоване. Авіадиспетчери летовища приєдналися до страйку лише на 4 години. Відповідно низка авіарейсів або скасовані, або відкладені.

Долучилися до страйків навіть співробітники ЗМІ і працівники портів. Навчальні та медичні заклади, а також  державні установи працювали частково.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram