Із Відня українці добиралися додому своїм ходом
Загрузка плеера...

У столиці Австрії зламався новий потяг "Відень – Київ", через що українцям після 16-годинного очікування довелося добиратися додому своїм ходом.

За словами очевидців, через 15 хвилин після відправлення рухомий склад зупинився через пошкодження ліній електропередач. Повідомляється, що нібито всіх пасажирів, окрім українців, відвезли автобусами до готелю. Наші ж співвітчизники ночували у несправному поїзді, поки о 7-й ранку той знову не рушив. Проте причіпний вагон не витримав і у нього загорілися колодки.

Трохи пізніше поїзд відтягли до депо для перевірки, протримали там ще деякий час, а потім сказали пасажирам, що цей вагон їхати далі не може.

Коли українці попросили надати автобус, щоб доїхати до Відня або до нашого кордону, їм відмовили.

Крім того, пасажири зазначають, що провідники пропонували їм тільки чай, хоча до вартості квитків був включений і сніданок.

Всього вагон простояв 16 годин. Доправити пасажирів до Києва пообіцяли на наступний день іншим поїздом, тому люди добиралися до столиці України самотужки.

Як відомо, "Укрзалізниця" запустила міжнародний маршрут тільки 10-го грудня. Вагони, пристосовані до ширини колій європейських залізниць, обіцяли виготовити на вітчизняному підприємстві. Але, як бачимо, проблеми виникли вже під час першого  рейсу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram