Половина населення світу не отримує меддопомоги
Загрузка плеера...

Половина населення світу обмежена в доступі до основних медичних послуг. Про це сказано у спільній доповіді Всесвітньої організації охорони здоров'я та Світового банку.

Чимало сімей вимушені самостійно платити за медичні послуги, що призводить до бідності та злиднів.

Майже 100 мільйонів вимушені віддавати ледь не всі свої гроші за лікарняні послуги. 800 мільйонів осіб витрачають на меддопомогу принаймні 10% сімейного бюджету.

Ситуація особливо критична у країнах Центральної Африки і в Південній Азії. Тут люди майже не мають доступу до медицини. Інші регіони континентів отримують лише базову допомогу, таку як освітня робота з молоддю, профілактика небажаної вагітності та імунізація дітей грудного віку, але навіть ці послуги ведуть до погіршення фінансового становища.

Проблема залишається актуальною і в регіонах з більш високим рівнем доходів, таких як Східна Азія, Південна Америка чи Європа. Вартість медичних послуг тут постійно зростає.

Водночас у світі росте кількість країн, населення яких має доступ не лише до базових послуг. Людям надається можливість пройти високоактивну антиретровірусну терапію при ВІЛ та придбати засоби профілактики від малярії.

Варто зазначити, що Україна не входить до переліку країн, які отримують таку допомогу. За інформацією Міністерства охорони здоров'я, станом на початок 2017 року в Україні було зареєстровано 238 ВІЛ-інфікованих. Цьогоріч за 10 місяців заражених ВІЛом та СНІДом звернулося до лікарень понад 14,5 тисяч українців. Попри це, Україна не здатна їм допомагати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram