НАЗК знайшло приховане майно Насалика
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції знайшло порушення у декларації міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика. Про це повідомили в одному із українських ЗМІ, посилаючись на рішення про результати повної перевірки електронної декларації урядовця за 2016 рік.

НАЗК встановило, що відомості, подані Насаликом у декларації, не відповідають дійсності. За попередніми підрахунками, вартість незадекларованого майна урядовця становить щонайменше 250 прожиткових мінімумів. Це майже півмільйона гривень. Проте вартість лише одного офісу міністра перевищує цю суму у кілька разів. Насалик забув внести до декларації це приміщення. Національне агентство нібито має копію договору купівлі-продажу, згідно з яким офіс, розташований у столиці, коштує понад мільйон гривень.

Крім того, посадовець не задекларував 521,2 тис. гривень, начебто нарахованих йому Укргазбанком. Насалик тримає на рахунках майже півмільйона доларів та 100 тис євро. Щоправда, у декларації вказано, що отримані ним відсотки не перевищують п'яти тисяч.

Також чиновників НАЗК зацікавив моточовен Regal, зареєстрований на міністра. Сам урядовець наголошує, що човен йому подарували. Згодом Насалик нібито відразу ж перепродав його, проте перереєструвати забув.

НАЗК звернулося до Національного антикорупційного бюро України з проханням розслідувати можливе декларування недостовірної інформації.

Зазначимо, що міністр енергетики та його сім’я володіють чотирма земельними ділянками, квартирою у Києві, будинком у передмісті та 5 автомобілями. Крім того, у власності Насалика та його дружини 10 антикварних виробів, 12 цінних годинників, чимало ювелірних прикрас та картин відомих художників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram