Бюджет Києва недорахувався 50 млн на велодоріжки
Загрузка плеера...

Відповідно до Стратегії розвитку Києва-2025, щонайменше 5% усіх поїздок в українській столиці мають здійснюватися на велосипедах. Зрозуміло, що для досягнення цієї мети влада повинна активно розвивати інфраструктури, зокрема, будуючи нові велодоріжки. Проте проект бюджету міста на 2018 рік, оприлюднений Київрадою, неприємно вразив поціновувачів двоколісних "залізних коней".

Виявилося, що замість 50 мільйонів гривень, які були заплановані на облаштування доріжок та велопаркінгів, з казни виділили лише мізерні 300 тисяч. Причому левова частка з них піде виключно на проектування, а навіть не на спорудження об’єктів.

У Асоціації велосипедистів Києва вважають, що рішення про скорочення витрат було в односторонньому порядку ухвалене співробітниками Департаменту фінансів КМДА. Тож організація звертається до Київради та керівництва міської адміністрації з проханням виправити цю несправедливість і все ж спрямувати на потреби прихильників здорового та безпечного для довкілля транспорту обіцяні 50 мільйонів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram