Справу Павлоградського хімзаводу передали до суду
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України завершило досудове розслідування щодо розкрадання коштів на держпідприємстві "Павлоградський хімічний завод". Обвинувальний акт проти комерційного директора заводу скеровано до суду.

Схему відмивання грошей тут організували два роки тому. За інформацією слідчих, держпідприємство навмисне затримувало поставку продукції замовникам, аби ті звертались до фірми-посередника. Ця структура була залучена до процесу лише формально, адже всю роботу виконував сам завод. Різниця у ціні між послугами заводу і фірми-посередника становила майже третину вартості продукції. Щоправда, цих грошей держпідприємство не отримувало.

В антикорупційному бюро стверджують, що "Павлоградський хімзавод" втратив приблизно 7 млн грн. Комерційному директору підприємства інкримінують зловживання владою і службовим становищем.

Відзначимо, що детективи Ситника почали перевірку усіх напрямків діяльності підприємства.

"Павлоградський хімзавод" – один з найпотужніших виробників вибухових речовин. Це держпідприємство входить до переліку об'єктів, які мають стратегічне значення для економіки й безпеки України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram