НАЗК внесло припис голові Вищої ради правосуддя
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи голові Вищої ради правосуддя і начальнику головного управління Державної фіскальної служби у Києві.

Агентство звернулось до керівників відповідних органів, вимагаючи вплинути на своїх підлеглих, у деклараціях яких було знайдено порушення. Чиновників не задовольнили документи судді Приморського районного суду Одеси та заступника начальника Державної податкової інспекції у Подільському районі столиці.

Претензії НАЗК стосуються порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфліктів інтересів, інших порушень закону.

У Вищій раді правосуддя та у фіскальній службі мають розібратись із ситуацією. Держслужбовців, які внесли недостовірні відомості до декларацій, повинні притягти до дисциплінарної відповідальності.

Нагадаємо, нещодавно НАЗК внесло приписи одразу 15 чиновникам. Серед них – п’ять урядовців: віце-прем’єр Степан Кубів, очільник Мін’юсту Павло Петренко, міністр інфраструктури Володимир Омелян, голова Мінспорту Ігор Жданов та міністр культури Євген Нищук.

У НАЗК також заявили, що знаходять порушення у кожній чотирнадцятій декларації. Щоправда у відомстві встигли перевірити тільки 113. На черзі ще 500 декларацій. При цьому загальна кількість поданих е-декларацій становить приблизно 1,5 мільйона. За рік НАЗК не опрацювало і однієї сотої відсотка.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram