Українці підкорюють Європу

Поки в Україні футбол пішов на зимову перерву, наші футболісти за кордоном продовжують торувати собі шлях до кар’єрної вершини. Середа стала історичним днем одразу для двох наших співвітчизників – Олександра Зінченка та Руслана Малиновського.

Лідер молодіжної збірної нарешті дебютував у Англійській Прем’єр-лізі. Тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола випустив Зінченка на заміну на 73-ій хвилині протистояння проти "Свонсі". Таким чином, Саша став першим з 2009 року українцем, заграним за клуб у кращому внутрішньому чемпіонаті планети. Попереднім нашим представником у АПЛ був Андрій Шевченко.

Руслан Малиновський майже одноосібно вивів свій "Генк" до півфіналу Кубка Бельгії. Основний час зустрічі з "Ваасланд-Бевереном" завершився з рахунком 3:3, причому українець поклав у ворота суперника дубль. У серії пенальті саме удар Руслана став вирішальним. Наступним суперником "Генка" може стати "Кортрейк", за який виступають ще двоє колишніх наших збірників – Пилип Будківський та Євген Макаренко.