"Реал" крокує у фінал клубного Мундіалю

Згідно з регламентом Клубного Кубку світу переможець Ліги чемпіонів УЄФА розпочинає змагання зі стадії півфіналу. Тож свій перший матч на турнірі мадридський "Реал" зіграв у середу, 13 грудня, проти чемпіонів країни-господарки змагань – "Аль-Джазіри" з Об’єднаних Арабських Еміратів.

Дебютний поєдинок видався для "бланкос" аж ніяк не простим. Хоча на початку першого тайму здавалося, що місцевому колективу не уникнути розгрому. Вже на п’ятій хвилині розкішний момент мав Кріштіану Роналду, проте його удар головою парирував голкіпер Алі Хасеїф. Ще один розкішний сейв воротар здійснив трохи згодом, коли врятував команду після потужного пострілу Луки Модріча.

На 24-ій хвилині м’яч все ж влетів у сітку "Аль-Джазіри", але арбітр не зарахував його через порушення правил з боку Роналду. А потім ще одне взяття воріт було скасоване через офсайд, причому рефері скористався системою відеоповтору.

Не забиваєш ти – забивають тобі. Ледь не єдина атака команди з ОАЕ завершилася голом – відзначився Ромарінью. Завдяки цьому господарі поля пішли на перерву, ведучи в рахунку.

У другій сорокап’ятихвилинці все стало на свої місця. Кріштіану відновив паритет точним ударом у дальній від кіпера нижній кут. А перемогу мадридцям на 81-ій хвилині приніс Гаррет Бейл, який незадовго до цього вийшов на заміну. 2:1 – підопічні Зінедіна Зідана важко, але все ж дістаються фіналу, де зустрінуться з "Греміо".