Мей зазнала поразки у парламенті
Загрузка плеера...

Вплив прем’єр-міністра Сполученого Королівства Терези Мей на Консервативну партію, яку вона очолює, тане на очах. У середу, 13 грудня, очільниця уряду зазнала першої серйозної поразки у парламенті щодо питання виходу з Європейського союзу. І сталося це завдяки демаршеві одразу 11 депутатів з правлячої політсили.

На голосування у Палаті громад була винесена поправка, згідно з якою фінальне рішення стосовно Брекзит-угоди залишається за парламентом, який має ратифікувати документ. Мей закликала колег не підтримувати ці зміни, оскільки вони можуть суттєво послабити позиції Британії у переговорах з ЄС. Проте лейбористи та частина консерваторів не дослухалися до цих слів. 309 депутатів проголосували "за", в той час як "проти" висловилися лише 305 обранців.

Речниця уряду назвала результат голосування "розчаруванням", проте наголосила на тому, що Мей та її соратники не мають наміру відхилятися від обраного курсу. Нагадаємо, що офіційно Сполучене Королівство має припинити членство у Євросоюзі 29 березня 2019 року о 23 годині за лондонським часом.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram