Суд відновив справу Пашинського та Хімікуса
Загрузка плеера...

Печерський районний суд столиці ухвалив постанову, що зобов’язує Генеральну прокуратуру відновити слідство у справі В’ячеслава Хімікуса та народного депутата Сергія Пашинського.

Дії одного з підлеглих Юрія Луценка, який закрив кримінальне провадження, визнано незаконними. ГПУ буде змушена продовжити розслідування скандального інциденту, що стався 31 грудня 2016 року в лісі у Васильківському районі Київської області.

За версією члена фракції "Народний фронт", в той день Хімікус облаяв його дружину, а самого депутата вдарив порожньою пляшкою по голові, після чого Пашинський вистрілив у ногу нападника з нагородної зброї. Проте дружина киянина стверджує, що через телефонну слухавку спочатку чула постріл, а вже потім дзвін розбитого скла.

Спершу саме Хімікуса визнали постраждалим, але невдовзі правоохоронці та служителі Феміди стали на бік народного обранця, кваліфікувавши його дії як необхідну оборону. А підстреленому чоловікові інкримінували хуліганство. Захист Хімікуса подав позов до Європейського суду з прав людини. Проте, як бачимо, певна надія на справедливість є ще й на вітчизняному рівні.       

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram