Закон про ЖКП не захистить споживача від монополіста
Загрузка плеера...

Закон про "Про житлово-комунальні послуги", який нещодавно підписав Президент України Петро Порошенко, не захистить на сто відсотків звичайних громадян від монополістів ринку та неякісно наданих ними послуг. Автори документу запевняють, що він покликаний врегулювати правові відносини між виконавцями та споживачами у сфері житлово-комунального господарства. Проте екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко переконаний, що нововведення жодним чином не сприятимуть демонополізації та дерегуляції цього ринку.

Олексій Кучеренко, екс-міністр ЖКГ:

"О защите потребителей? Не верьте никому. Ничем этот закон не лучше предыдущего. Это чушь авторов. Закон, по сути, предписывает одно: если вы чем-то не довольны, вы имеете только одну возможность – жаловаться монополисту на него самого. Не верьте тем авторам этого закона, которые говорят, что там что-то новое о защите потребителей. Там такого нет. Если бы они хотели, то сделали бы конкретный закон о защите прав потребителя в сфере коммунальных услуг".

Хоча, за словами експерта, позитивні норми у законі є. Наприклад, документом вводиться поняття "управитель", "послуга на управління", а також "колективний споживач". Передбачено декілька моделей організації договірних відносин щодо надання комунальних послуг. Право обирати залишили за співвласниками багатоквартирного будинку. Проте, на думку експерта, у нинішніх українських реаліях навряд вдасться все це реалізувати.

Олексій Кучеренко, екс-міністр ЖКГ:

"У меня есть глубочайшие сомнения, что муниципалитеты, начиная с Киева, будут демонополизировать рынок управления".

За словами авторів закону, документом осучаснюються правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг. Проте хто ж зрештою залишиться у виграші?

Олексій Кучеренко, екс-міністр ЖКГ:

"Так кили иначе на рубеже дома начинается сфера другой балансовой принадлежности. Все, что до дома, – это не наше. Труба водопроводная – не наша, тепло – не наше, линия электропередач – не наша, газовая труба – не наша и даже придомовая территория. Дальше начинается дом – это совместная собственность. Суть этого закона – монополисты добились того, чего хотели, они зафиксировали, что они до дома поставляют свою продукцию, передают свою продукцию, передают ее куда-то, а там кто-то будет нести полную ответственность за расчеты с монополистом".

Із 2019 року законом вводиться пеня за несвоєчасну оплату за житлово-комунальні послуги. Розмір такого стягнення - 0,01% (одна сота відсотка) від суми боргу за кожен день прострочення. На думку фахівців, таку норму доречно застосовувати, але за певних умов і для монополістів та постачальників послуг.

Олексій Кучеренко, екс-міністр ЖКГ:

"При условии, если мне все понятно про тариф и я принимаю участие в формировании этого тарифа. И если я влияю на качество услуг и могу встречную пеню предъявить поставщику услуг в случае предоставления некачественных услуг".

Однак, навіть коли норма про стягнення пені за несвоєчасну оплату, запрацює, це, стверджують фахівці, не вирішить проблеми заборгованості населення.

Тому закон, який на перший погляд мав би забезпечити можливість контролю за наданням послуг та їх якістю, дати змогу оновлювати житловий фонд, підвищувати ефективність управління у сфері житлово-комунального господарства та зрештою демонополізувати ринок – не зможе врегулювати систему.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram