У Білій Церкві голодують театрали
Загрузка плеера...

У Білій Церкві мітингують працівники Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського. 180 артистів та технічний персонал оголосили голодування.

Мітингарі вимагають, щоб їм сплатили заборгованість із заробітної платні за три останні місяці. Люди запевняють, що голодуватимуть до тих пір, поки їм не віддадуть гроші.

Театрали розповідають, що у грудні минулого року Київська обласна рада затвердила фінансування театру у сумі 24 мільйони гривень. Проте у травні 2017-го депутати прийняли рішення скоротити фінансування на 9 мільйонів гривень за фінансові порушення.

Та, згідно з поданими керівництвом закладу документами, аудиторська перевірка істотних порушень не виявила. Незначні ж скасували ще влітку в господарському суді.

У Київській облраді неодноразово порушували питання зняття з посади директора театру В’ячеслава Ускова. При цьому обговорювали його разом із пропозицією щодо скорочення фінансування закладу. Тому, на думку білоцерківців, зарплат не буде, поки Київська облрада не доб’ється звільнення директора театру.

Підтримати працівників культурної установи прийшли жителі Білої Церкви. Люди зібралися під стінами міської ради та вимагали, щоб театралам нарешті виплатили кошти.

Під час мітингу люди написали колективне звернення на ім’я голови Київської обласної державної адміністрації. Учасники протесту збираються у червер, 14 грудня, приїхати до Києва на позачергову сесію депутатів облради.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram