Зайцева визнала провину і повернулася у СІЗО
Загрузка плеера...

Учасниця смертельного ДТП в Харкові Олена Зайцева визнає свою провину і готова нести відповідальність. Про це вона заявила під час слухання справи в суді у середу, 13 грудня.

Олена Зайцева підсудна:

"Я признаю свою вину. Я готова нести ответственность и готова понести наказание, которое даст мне суд. Пожалуйста, простите меня, если сможете. Я действительно скорблю, я молюсь каждый день за всех погибших и за всех потерпевших. Если бы можно было что-то вернуть, я бы отдала свою жизнь. Я вам клянусь, я никогда больше не сяду за руль. Я боюсь теперь ездить".

Також дівчина переконувала присутніх, що не вживала наркотики перед тим, як сідати за кермо.

Олена Зайцева підсудна:

"Я никогда ничего не употребляла. Для меня это опасно. Если я при своей травме хоть что-то, какие-то вещества приму, для меня это может быть смертельным исходом".

Адвокат Олени Зайцевої Юлія Козир також спростувала інформацію щодо вживання її підзахисною наркотичних засобів. Адвокат, посилаючись на слова експерта-токсиколога заявила, що якби Зайцева вживала наркотики, у її організмі знайшли б не тільки кодеїн та фенобарбітал. Ці ж речовини могли потрапити у кров і з ліками.

За клопотанням прокурорів районний суд Харкова продовжив арешт учасниці смертельного ДТП на 60 днів.

Нагадаємо, 18 жовтня позашляховик Lexus, за кермом якого перебувала Олена Зайцева, після зіткнення з іншим авто вилетів на тротуар і збив на смерть п'ятьох пішоходів. Ще одна дівчина померла в реанімації. Важкі травми отримали п'ятеро людей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram