Хто має відповідати за жорстокість підлітків, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Днями на Дніпропетровщині підліток жорстоко побив 14-річного школяра. За місяць до того на Херсонщині дівчинка побила іншу неповнолітню. Відео обох інцидентів скинули в інтернет.

Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою жителів та гостей столиці, запитавши: "Хто має нести відповідальність за жорстокість підлітків?"

І ось які відповіді ми отримали.

Катерина, жителька Києва:

"Якщо це підлітки, якщо вони не зовсім діти, вони вже трохи розуміють, що роблять. Тому часткова відповідальність має лягти на них. Вони повинні розуміти, що ніщо не стається просто так. Що, коли ти щось робиш, будуть наслідки. Це по-перше. А по-друге, всі ті, хто відповідає за їх виховання. Мабуть, це батьки".

Федір, житель Києва:

"Ну, батьки виховують дітей у першу чергу. А школа вже має виховувати в комплексі всіх дітей. Тобто, правильно розповідають, що зазвичай діти знаходять найслабшого і починають над ним жартувати. Це проблема всіх шкіл. Я б хотів, щоб у школах звертали не це увагу. І зараз ще є проблема багатих і бідних".

Надія Дмитрівна, жителька Києва:

"Все йде від сім’ї, від батька та матері. Як навчили, так діти і поводяться. А суспільство також повинно якусь руку прикласти до цього".

Володимир, житель Києва:

"Если я родил ребенка, значит я должен за него и отвечать".

Алла, жителька Києва:

"Хто має? Ну дорослі люди. Кожен на своїй посаді. Я працюю у дитячому садочку, тому займаємось ми теж правами дитини. Дорослі люди. Ну і наші правителі".

Юлія, жителька Києва:

"Батьки".

Дмитро, житель Києва:

"Батьки".

Володимир, житель Києва:

"Тільки батьки. Не школа. Що маємо, то маємо. Тільки батьки. Не вулиця, а батьки".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram