Укрзалізниця хоче повернути свої гроші
Загрузка плеера...

Публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" закликає місцеву владу компенсувати перевізнику в повному обсязі його витрати за перевезення пасажирів-пільговиків. Про це стало відомо з офіційного сайту компанії.

У повідомленні вказано, що кошти, які надійдуть до місцевих бюджетів, будуть використані на оновлення та осучаснення рухомого складу.

Євген Кравцов, виконувач обов'язків голови правління Укрзалізниці:

"УЗ готова відкрити спеціальний інвестиційний рахунок, на якому будуть акумулюватися кошти від компенсації за перевезення пільговиків і кошти, які мають виділятися з місцевих бюджетів на оновлення рухомого складу. Компанія їх буде направляти виключно на потреби приміських перевезень, зокрема на оновлення і модернізацію рухомого складу. Також УЗ буде публічно звітувати про їх використання".

За інформацією компанії, наразі рівень компенсації за перевезення пасажирів пільгових категорій не сягає навіть 15%.

Кравцов зауважив, що за 11 місяців 2017 року УЗ приміськими потягами перевезла пільговиків на суму понад 380 мільйонів гривень, а компенсацію надали у розмірі 56 мільйонів. Також він додав, що є такі собі "регіони-аутсайдери", які майже не відшкодовують витрати залізничникам.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram