Японія допомогла українським військовим
Загрузка плеера...

Японський уряд передав Україні автомобілі та обладнання для підрозділів надзвичайних служб, які займаються розмінуванням.

У церемонії передачі техніки взяли участь міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та надзвичайний і повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

Автомобілі й обладнання були закуплені у межах проекту міжнародної технічної допомоги "Посилення діагностичних можливостей лікарень та зміцнення потенціалу з розмінування в Україні" за фінансової підтримки уряду Японії.

Нові транспортні засоби призначені для груп із гуманітарного розмінування і використовуватимуться для транспортування піротехніків до районів виявлення мін, нерозірваних снарядів та вибухонебезпечних предметів.

Техніка буде розподілена між територіальними піротехнічними підрозділами ДСНС у Волинській, Запорізькій, Одеській і Херсонській областях та районах, що постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький повідомив, що отримані георадари-детектори призначені для проведення пошуку вибухонебезпечних предметів із мінімальним вмістом металу. До сьогодні аналогічного новітнього обладнання у підрозділах ДСНС не було.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram