Чиновники Держінвестпроекту виводили гроші в офшор
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України затримало чотирьох осіб, причетних до розкрадання коштів Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами. Це колишні посадовці Держінвестпроекту та "Державної інвестиційної компанії", а також керівник низки сумнівних фірм.

У НАБУ вважають, що працівники цих структур вирішили заробити на національних проектах "Якісна вода" та "Олімпійська надія-2022". Держпідприємство "Державна інвестиційна компанія" уклало фіктивні угоди з двома товариствами з обмеженою відповідальністю. При цьому, на думку слідчих, підрядники не мали можливості виконати свої зобов'язання. Отримані з бюджету кошти приватні фірми перераховували офшорним компаніям, які контролювали посадовці Держінвестпроекту. В антикорупційному бюро підрахували, що через ці оборудки держава втратила близько 260 млн грн.

Держінвестпроект створили у 2011 році, організацію очолював Владислав Каськів. У 2014 році Кабмін вирішив ліквідувати структуру. Правоохоронці заявили, що за час роботи державного агентства посадовці привласнили близько 2 млрд грн.

У листопаді Панама екстрадувала Каськіва. Йому інкримінують розкрадання 7,5 млн грн. Каськів заявив, що повернув цю суму до бюджету. Колишній голова Держінвестпроекту вийшов під заставу, заплативши 160 тис. грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram