США чекають від України структурних реформ
Загрузка плеера...

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон закликав Україну створити раніше обіцяний антикорупційний суд і продовжити інші реформи. Про це стало відомо від посадових осіб Держдепартаменту на слуханнях у сенатському комітеті з питань міжнародних відносин.

Помічник держсекретаря Весс Мітчелл заявив, що Тіллерсон вважає своїм пріоритетом стимулювання українців на проведення курсу інтенсивних реформ. Начебто у Держдепі "не могли й мріяти про такий прогрес", якого досягли українці.

Водночас американські чиновники переконані, що Україні необхідно провести реформи у всіх галузях, а не лише в "легших сферах". Окрім антикорупційного суду, треба провести структурні зміни в енергетичній сфері, зокрема у питанні газових тарифів.

За словами Мітчелла, "ці кроки критично важливі для продовження надходження допомоги МВФ". Це питання неодноразово обговорювалося з українською владою. Також помічник держсекретаря додав, що у Державному департаменті координують свою співпрацю з МВФ, щоб їхні позиції були узгоджені.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram