Атіллу відправили у СІЗО
Загрузка плеера...

Львівський суд відправив фігуранта справи про "приватний кордон" на Закарпатті Атіллу Горвата у СІЗО. Про це повідомили у військовій прокуратурі Західного регіону.

Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою обрано на два місяці. Горвату призначили заставу у розмірі 30 млн грн. Адвокати підозрюваного збираються оскаржити це рішення.

Правоохоронці вважають Атіллу Горвата головним організатором переправлення контрабанди через так званий "приватний кордон". У 2015 році за участю чиновників Держгеокадастру було відчужено земельні ділянки на кордоні з Угорщиною. Ці території передали різним особам нібито для сільськогосподарської діяльності. Проте згодом власники подарували свої ділянки Атіллі Горвату. Землі стали використовувати для переправлення контрабанди і наркотиків. Тут навіть встановили вишки для того, щоб стежити за прикордонниками. До справи також причетна колишня чиновниця Держгеокадастру. Її суд відправив під домашній арешт.

Відзначимо, правоохоронці не побачили ознак правопорушення у тому, що працівники Держприкордонслужби впродовж двох років "не помічали" приватної території.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram