На Дніпропетровщині школяр жорстоко побив підлітка
Загрузка плеера...

У Зеленодольську Дніпропетровської області місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства. Неповнолітній побив 14-річного школяра на очах у товаришів. Інцидент зняли на камеру і виклали відео в соціальні мережі.

На записі зафіксовано, як від першого удару хлопчина звалився на землю. Під схвальні вигуки натовпу нападник продовжив бити лежачого руками й ногами в голову та ребра.

Коли справа набула розголосу, мати постраждалого написала заяву в поліцію. Потерпілого відправили до лікарні. Правоохоронці провели експертизу, щоб установити, наскільки серйозні наслідки побиття.

Ушкодження виявились нетяжкими. Тому максимум, що загрожує зловмиснику та його батькові – сплата за лікування та відшкодування моральних збитків.

Нагадаємо, що аналогічний гучний скандал розгорівся близько місяця тому в Каховці Херсонської області, де школярка побила ровесницю. Бійку також зняли на відео і виклали в мережу інтернет.

Психологи пояснюють таку поведінку дітей недоглядом з боку батьків, впливом соціальних мереж, у яких зараз пропагують агресію, та тим, що діти потрапляють під вплив натовпу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram