Бюджет Болгарії поповнився біткоїнами
Загрузка плеера...

Біткоїн, без сумніву, став одним з наймасовіших трендів 2017 року. Криптовалюта, яка б’є усі курсові рекорди, привертає увагу не лише "майнерів" та бізнесменів, але й злочинного світу.

У Болгарії правоохоронцям вдалося викрити потужну мережу контрабандистів, які ухилялися від сплати податків. За допомогою підкупу зловмисникам вдалося отримати доступ до комп’ютерної мережі болгарської митниці та заразити робочі станції вірусом. Саме це й дозволило їм провозити товари без сплати додаткових зборів.

Поліція затримала 23 осіб, що брали участь у цій схемі. У ході перевірки їх майна виявилося, що злочинці миттєво переводили усі свої незаконно зароблені гроші у біткоїни. Банда володіла правами на 200 тисяч віртуальних одиниць. За нинішнім курсом це близько трьох мільярдів доларів.

Увесь обсяг криптовалютних заощаджень був конфіскований до казни. Таким чином, лише за один день бюджет Болгарії поповнився на 7% валового внутрішнього продукту, або ж на 18% державного боргу. Поки що уряд країни офіційно не визначився з тим, на що буде витрачена ця колосальна сума.           

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram