Фрума можуть позбавити перемоги на "Вуельті"
Загрузка плеера...

У велоспорті назріває черговий допінговий скандал. Кращого гонщика останніх років Кріса Фрума звинувачують у вживанні надмірної дози лікарського засобу під час одного з етапів багатоденки "Вуельта Іспанії".

Загальновідомо, що британець страждає на астму та змушений робити інгаляції. Одним із засобів лікування хронічної недуги є бронхорозширювальний препарат сальбутамол. Згідно з правилами Всесвітнього антидопінгового агентства, його концентрація у сечі спортсмена не має перевищувати тисячу нанограмів на мілілітр. Проте у пробі Фрума було виявлено вдвічі більше цієї речовини.

Сам гонщик стверджує, що в Іспанії строго слідував рекомендаціям лікаря своєї команди, який через загострення астми порадив трохи збільшити дозу сальбутамолу. При цьому Фрум наголошує: він цінує свою репутацію і нізащо б не ризикнув нею заради нечесного виграшу.  

Якщо ці аргументи не переконають WADA, капітанові "Sky" загрожує позбавлення титулу чемпіона "Вуельти" та тривала дискваліфікація. Зазначимо, що у 2018 році Фрум планував вперше виступити на "Джіро д’Італія" та спробувати вп’яте підкорити "Тур де Франс".   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram