В УПЛ може з’явитися "відеорефері"
Загрузка плеера...

Жахлива робота арбітрів під час важливих матчів осінньої частини чемпіонату України змусила вітчизняну Федерацію футболу шукати шляхи розв’язання суддівської проблеми. Одним з варіантів є впровадження системи "Video Assistant Referee", яка поки не є частиною правил гри, проте активно тестується як на клубному рівні, так і в матчах національних збірних.

За словами президента ФФУ Андрія Павелка, додатковий відеоарбітр може з’явитися в Прем’єр-лізі ще до завершення сезону. Федерація звернулася до Міжнародної ради футбольних асоціацій з проханням долучитися до системи. Для цього потрібно виконати ряд непростих умов. Зокрема, мова йде про підвищення якості трансляцій поєдинків, встановлення на стадіонах додаткових камер та обладнання, а також проходження суддями спеціального курсу підготовки. Павелко сподівається, що ключові питання вдасться вирішити вже за час зимового міжсезоння.

Зазначимо, що наразі можливість оскаржити епізод за допомогою відеоповтору є в чемпіонатах Італії та Німеччини. Гравці та тренери до інновації ставляться по-різному: хтось вважає, що вона й справді допомагає уникати помилок, які впливають на результат, а інші критикують систему за руйнування темпу матчу та її суб’єктивність.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram