Аварія в Австрії вплине на транзит газу через Україну
Загрузка плеера...

Транзит російського газу в Європу через Україну може зменшитися на третину. Це пов'язано з масштабною аварією в Австрії на газорозподільній станції Баумгартен.

Словацький газотранспортний оператор Eustream уже знизив оцінку транзиту палива через ужгородський коридор до 91 млн. куб. м. На цій гілці за день до вибуху показник становив 139 млн. куб. м.

В українському "Нафтогазі" кажуть, що навіть якщо з постачанням газу з європейського напряму будуть перебої, паливо для українських споживачів відберуть із підземних газових сховищ.

Так само планують вирішувати проблему і в Італії. Там міністерство економічного розвитку країни оголосило про введення надзвичайного стану через аварію на газорозподільній станції в Австрії. Також перепади у постачанні палива очікують у Словенії та Угорщині.

Радник міністра енергетики і вугільної промисловості України Максим Білявський припустив, що австрійським колегам знадобиться приблизно три доби для локалізації та ліквідації надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, що 12 грудня в Австрії на газорозподільній станції Баумгартен стався вибух. У результаті події загинула щонайменше одна людина, декілька десятків отримали поранення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram