Міноборони не сидить без палива
Загрузка плеера...

Міністерство оборони України знову провело сумнівну закупівлю палива. Інформацію про тендер розміщено у системі державних закупівель ProZorro.

Військове відомство уклало чотири угоди про придбання арктичного дизельного пального. Загальна сума, яку Міноборони має заплатити постачальникам, становить понад 235 млн грн. При цьому, як вже порахували журналісти, середня ринкова вартість дизеля на 14% нижча за ту, яку прописано у договорі з постачальниками.

ЗМІ також наголошують, що одна з компаній, яка брала участь у тендері від Міністерства, виграла аукціон лише один раз, при цьому інші замовлення товариство з обмеженою відповідальністю отримало без конкурсу.

Нагадаємо, чотирьох чиновників Міністерства оборони підозрюють у розкраданні грошей на закупівлях дизельного пального. Відомство переплатило компанії "Трейд Коммодіті", яка виграла тендер, запропонувавши найнижчу ціну. Вже через два місяці умови договору змінили, і відомство почало платити постачальнику на 16% більше. Таким чином з бюджету вивели близько 149 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram