У Парижі стартував міжнародний екологічний саміт
Загрузка плеера...

У Парижі розпочався міжнародний екологічний саміт "Одна планета". Його присвятили другій річниці прийняття Паризької кліматичної угоди. До організації заходу долучились уряд Франції, Організація Об'єднаних Націй та Світовий банк.

До Єлисейського палацу прибули представники США, країн Європи, Азії та Африки. Тут присутні генеральний секретар ООН Антоніо Гуттеріш та президент групи світового банку Джим Йонг Кім. Щоправда, участь у саміті не взяли представники країн, що найбільше забруднюють повітря. Це Китай, Індія, Бразилія, Німеччина та Росія. Основною темою зустрічі обрали впровадження інновацій, які мають допомогти у боротьбі зі зміною клімату.

Перед самітом французькі активісти влаштували демонстрацію, закликаючи захистити планету від шкідливого промислового впливу.

Паризька кліматична угода передбачає, що країни світу мають докласти максимум зусиль для того, щоб до 2100 року середньорічна температура збільшилась не більше ніж на 2 градуси. Вчені вважають, що більш високі темпи потепління можуть призвести до незворотних змін на планеті. Влітку минулого року Україна долучилась до угоди, ратифікувавши документ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram