У ЄС занепокоєні станом боротьби з корупцією в Україні
Загрузка плеера...

У ЄС глибоко стурбовані останніми подіями в Україні у сфері боротьби з корупцією. Зокрема, занепокоєння Заходу викликає ситуація зі звільненням голови Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції, а також останні атаки на антикорупційні структури.

Про це йдеться у спільній заяві євродепутатів Даріуша Розаті, Майкла Галера та Ребекки Гармс, котрі займаються питаннями України. Європейські політики закликали чинну українську владу продовжувати втілювати реформи, які наша держава зобов'язалась реалізувати.

Відповідно Україна має забезпечувати незалежність роботи антикорупційних органів, а також надавати їм простір та ресурси для ефективної діяльності. Те саме стосується активістів-антикорупціонерів та відповідних громадських організацій.

Не так давно з цього приводу вже забили на сполох американська неурядова організація Human Rights First, а також міжнародна правозахисна спільнота Amnesty International. Їхні представники звернулися до чинної української влади з проханням припинити чинити тиск і переслідувати активістів-антикорупціонерів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram