"Радикали" і "фронтовики" не мають місцевих осередків
Загрузка плеера...

Радикальна партія Олега Ляшка та "Народний фронт" не мають жодної місцевої організації партії зі статусом юридичної особи. Про це поінформував Комітет виборців України.

Згідно з повідомленням, "радикали" мають по всій Україні понад 700 осередків, у "фронтовиків" їх близько 600, проте жоден не має статусу юридичної особи.

У КВУ зазначили, що це дозволяє політичним партіям у ручному режимі висувати кандидатів на місцевих виборах. Також партії у такий спосіб уникають звітування перед Національним агентством із запобігання корупції.

Зазначається, що "Радикальна партія" та "Народний фронт" формально мають осередки, однак де-факто вони є штучними утвореннями, які не здатні вести повноцінну діяльність ні у виборчий, ні у міжвиборчий періоди.

Голова КВУ Олексій Кошель зауважив, що відповідна ситуація призводить до того, що тисячі людей із регіональних структур партій змушені або працювати "в тіні", або не проводити активної діяльності.

Нагадаємо, що, відповідно до законодавства, партії мають право на діяльність осередків без статусу юридичних осіб. Однак експерти зазначають, що це не сприяє належній роботі регіональних структур, свідчить про централізований характер управління та може бути спробою "тінізації" партійного життя.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram