Луценко втягнув дружину в конфлікт із НАБУ
Загрузка плеера...

Представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко цього тижня планує внести у парламент законопроект про зміни до закону про Національне антикорупційне бюро України.

Про це заявив її чоловік, генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі телеканалу ICTV.

Зокрема очільник Генпрокуратури згадав про протиріччя із директором НАБУ, які були пов’язані начебто з порушенням Артемом Ситником конституційних прав щодо прослуховування абонентів мобільного зв'язку. Луценко заявив, що пропонував розібратися в ситуації, проте Ситник відмовився.

Також генеральний прокурор згадав і про невиконання вимог закону про набір співробітників НАБУ за результатами відкритих конкурсів.

У результаті цього Луценко вирішив скористатися сімейними зв’язками, щоб урегулювати діяльність антикорупційного бюро. Якими саме будуть зміни у законопроекті поки що незрозуміло.

Зате стало відомо, що глава Генеральної прокуратури хоче зобов’язати таємних агентів НАБУ подавати електронні декларації. Луценко зазначив, що знайдена в ході розслідування апаратура для прослуховування не була на обліку СБУ. "Не можна заради активності НАБУ порушувати закон", – підсумував генпрокурор.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram