Суд не розглянув справу Ситника через зайнятість судді
Загрузка плеера...

Солом'янський районний суд міста Києва вкотре переніс розгляд адміністративного протоколу на директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника. Цього разу засідання призначили на 22 грудня. Як пояснили у прес-службі, причина – завантаженість судді.

Яна Квітченко, прес-секретар Солом'янського райсуду м. Києва:

"Сьогодні воно (судове засідання – ред.) мало відбутися о 10 годині ранку, але справа була знята з розгляду головуючим у справі суддею Криворот, оскільки вона була зайнята підготовкою до участі в інших кримінальних провадженнях. На жаль, у нас така ситуація склалася через велике навантаження в кінці року. Чергове судове засідання суддею було призначено на 22 грудня на 10.30".

Також у прес-службі зауважили, що до суду надійшли письмові пояснення очільника НАБУ Артема Ситника, і вони будуть досліджені представниками Феміди, після чого ухвалять відповідне рішення. А сам директор антикорупційного бюро звернувся до суду з проханням розглядати цю справу без його участі.

Яна Квітченко, прес-секретар Солом'янського райсуду м. Києва:

"Артем Ситник направив до суду пояснення з приводу викладених обставин у складеному відносно нього протоколі. Також він надав клопотання, у якому він просив розглядати справу без його участі".

Як відомо, Національне агентство з питань запобігання корупції склало на директора НАБУ адміністративний протокол через те, що Артем Ситник не виконав вимоги Нацагентства й відмовився надавати відомству запитувані документи у справі про можливий конфлікт інтересів. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України "Про запобігання корупції", це є незаконним. За фактом відмови агент НАЗК склав протокол, згідно з яким Артем Ситник має сплатити штраф.

Як зауважив сам директор НАБУ, він отримав запит від Нацагентства саме тоді, коли розслідував використання директором НАЗК Наталією Корчак та її чоловіком незадекларованих автомобіля та паркомісця.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram