Петренко поскаржився на загрози після обшуку НАБУ
Загрузка плеера...

Діяльність Національного антикорупційного бюро України загрожує нацбезпеці та заважає справам проти Росії, у тому числі й у Європейському суді з прав людини. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко.

До 19 грудня Міністерство планувало подати позов до ЄСПЛ проти "Роснєфті" щодо заподіяних підприємством збитків українській державі на 700 млн грн. Тепер, за словами Петренка, ця ініціатива під загрозою через обшуки, які представники Бюро провели в Мін’юсті.

Урядовець додав, що протягом останніх чотирьох років Україна веде юридичну війну з Росією. Він згадав про п’ять справ, які описують хронологію війни і мають лягти в основу кримінального трибуналу проти вищого керівництва РФ.

Це свідчення сотень людей, фото- і відеоматеріали полонених військовослужбовців. За рішенням ЄСПЛ, на ці справи накладено гриф конфіденційності. Їх від імені України представляє уповноважений урядовий агент. В офісі останнього після дозволу Солом’янського райсуду Києва і проводили обшуки. У результаті цього працівники Бюро отримали доступ до документів, визнаних у Європейському суді таємними.

Нагадаємо, що 8 грудня НАБУ опублікувало фото та відео невідкладного обшуку в одному з кабінетів Мін'юсту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram