Омелян мріє про зникнення маршруток
Загрузка плеера...

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що маршрутки мають зникнути з великих міст України. Про це урядовець заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

Омелян вважає, що альтернативою має стати розвиток електротранспорту: трамваїв, тролейбусів, електробусів. Ба більше, голова Мінінфраструктури заявив, що Україна взагалі повинна перейти на екологічні види транспорту і відмовитись від двигунів внутрішнього згоряння. Проте урядовець навіть не став прогнозувати, коли такі зміни стануть реальністю для України.

Міністр заявив, що маршрутні таксі застаріли і не відповідають вимогам суспільства. Зокрема, Омелян поскаржився на технічний стан транспорту. Голова Мінінфраструктури пояснив, що перевізники нехтують ремонтом, відбуваючись штрафами. Щоправда, урядовець визнав, що цю проблему поки неможливо вирішити. Закриття навіть кількох маршрутів у місті одразу призводить до транспортного колапсу, адже це позбавляє людей можливості пересуватись містом.

Нагадаємо, нещодавно міська влада Києва повідомила, що майже половина маршрутних таксі у місті працюють незаконно. При цьому деякі з них обслуговували маршрути, які офіційно вже були закриті.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram