Гарант віддасть Нацкомісію з тарифів "лояльним"
Загрузка плеера...

7 грудня Верховна Рада надала Президентові повноваження тимчасово призначати членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. Поки що офіційних заяв з боку Банкової щодо кандидатур не було, проте, за чутками, Петро Порошенко віддасть відомство людям, максимально до нього лояльним.

В уряді подейкують, що новими членами Нацкомісії стануть Вікторія Морозова, Оксана Кривенко та Антон Гудаченко. Усі троє мають репутацію чиновників, які не задають зайвих питань та підписують усі рішення керівництва. До того ж, Кривенко та Гудаченко виступають за введення абонплати за газ та навіть публічно поширювали неправдиве твердження, що цей крок не призведе до зростання тарифів.

У деклараціях кандидатів активісти антикорупційних громадських організацій знайшли кілька невідповідностей та конфліктів інтересів. Проте у офісі гаранта на цей факт уваги не звертають, оскільки найголовніше те, що всі троє посадовців готові без заперечень виконувати розпорядження глави держави.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram