"Укрпошта" підвищила тарифи
Загрузка плеера...

"Укрпошта" підвищила тарифи на відправлення посилок Україною. Компанія надаватиме послуги за новою вартістю з початку 2018 року.

Таким чином, із 1 січня пересилка стандартного відправлення вагою до 30 кг на території області коштуватиме 66 грн, у межах країни – 72 грн. Цього року їх можна було надіслати за 38 та 48 грн.

Зберігати відправлення понад п’ять днів можна буде за 9 гривень за добу. Новий тариф на повернення або досилання складе 2,4 гривні за кілограм.

Керівництво "Укрпошти" заявило, що такі зміни дозволять оптимізувати витрати на надання послуг поштового зв’язку та підвищити заробітну плату поштовикам. Як відомо, витрати на оплату праці у структурі собівартості послуг складають до 70%.

Нагадаємо, що з нового року дирекція "Укрпошти" обіцяла підвищити зарплати робітникам. Так, оператори поштового зв’язку можуть отримувати до 7,5 тис. грн. Начальникам і заступникам начальників оплату праці планують підняти до 14,5 тисяч гривень.

Водночас сам керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський уже отримує щомісячну зарплату понад 300 тисяч гривень, або 13 тисяч доларів. Заступникам гендиректора нараховують від 150 до 250 тисяч гривень, радникам Смілянського – 50 тисяч грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram