Раді терміново знадобились телевізори
Загрузка плеера...

Рік добігає кінця, бюджет на наступні 12 місяців вже ухвалений, тож для влади настав час оперативно "освоїти" на власні потреби ті кошти, які ще залишилися на казначейських рахунках. Особливо старається управління справами Верховної Ради України. Трохи раніше відомство оголосило тендер на закупівлю холодильників. Тепер перейшли на іншу техніку.

На сайті zakupki.prom.ua, що є акредитованим учасником системи ProZorro, розміщено документацію щодо майбутнього придбання парламентом 40 телевізорів. Управління справами готове заплатити поставнику 200 тисяч гривень – по 5 тисяч за кожен телеприймач. Тендер було оголошено 11 грудня. Прийом заявок здійснюватиметься впродовж наступних трьох днів.

Зазначимо, що парламент цього року не скупився на витрати. Під час літніх канікул обранців у будівлі провели ремонт, загальна вартість якого становила понад 3 мільйони гривень. Найбільше українців обурили килими за 200 тисяч та експозиція "Прапор України", перенесення якої коштувало більше 1 мільйона в національній валюті.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram