"Яблучна компанія" придбала Shazam
Загрузка плеера...

Корпорація "Apple" офіційно повідомила про купівлю Shazam –  популярного сервісу розпізнавання музики. Сума угоди не розголошується, однак, згідно з чутками, "яблучний" гігант змушений був викласти 400 мільйонів доларів. Щоправда, деякі експерти вважають, що ціна могла бути ще вищою, оскільки кілька років тому активи британської компанії були оцінені у 1 мільярд американських "зелених".

Мобільний додаток Shazam є одним з найпопулярніших у App Store та Google Play, маючи на кожній платформі понад мільярд завантажень. Застосунок використовує мікрофон пристрою для запису уривка композиції, а потім порівнює фрагмент з базою даних, у якій міститься близько 11 мільйонів пісень. На екран виводиться назва треку та пропозиції щодо його перегляду на YouTube або ж придбання у музичних бібліотеках.

Очікується, що купертиновці інтегрують Shazam у операційну систему iOS та сервіс Apple Music. Це стане відповіддю на впровадження Google функції "Що зараз грає?" у смартфонах Pixel 2 та Pixel 2 XL. Обидва комунікатори автоматично визначають музику, яка грає поблизу, навіть тоді, коли вони заблоковані. Вірогідно, незабаром таку ж корисну здатність отримають і нові моделі iPhone.          

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram