Саакашвілі відпустили додому без браслета
Загрузка плеера...

Суддя Печерського районного суду Лариса Цокол вирішила відпустити Міхеїла Саакашвілі додому на час слідства. Таким чином, служителька Феміди не задовольнила клопотання державного обвинувачення, яке просило для екс-президента Грузії цілодобовий домашній арешт із зобов’язанням носити електронний браслет.

Одразу після завершення скандального засідання Саакашвілі заявив журналістам, що його першочергова мета – поїсти, оскільки він нібито голодує вже п’ятий день. Цікаво, що раніше соратники Міхо заявляли про триденне голодування. Політика відвезли до його орендованої квартири на вулиці Костьольній. Наразі помешкання охороняють щонайменше п’ятеро чоловіків.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про намір оскаржувати рішення суду. За словами очільника правоохоронного відомства, він не може уявити жодну іншу країну, в якій особа без громадянства, прорвавши кордон та організувавши спробу повалення влади за гроші олігарха-втікача, могла б піти додому непокараною.

Нагадаємо, що Міхеїла Саакашвілі звинувачують у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 256 Кримінального кодексу України – "Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності".   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram