Головні події 11-12 грудня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 11-го до ранку 12 грудня 2017 року:

Суд відпустив Саакашвілі додому

Суддя Печерського районного суду Києва Лариса Цокол відмовилася арештовувати Міхеїла Саакашвілі. Прокуратура вимагала одягнути на екс-президента Грузії електронний браслет, проте його відпустили додому без додаткових засобів.

Польща отримала "новий" уряд

Президент Польщі Анджей Дуда погодив склад уряду на чолі з новим прем’єр-міністром Матеушем Моравецьким. Усі міністри, що працювали під керівництвом Беати Шидло, зберегли свої посади. Сама пані Шидло також залишилася в уряді.    

Закон "Про освіту" рекомендують змінити

Венеціанська комісія опублікувала висновок щодо мовних норм нового українського закону "Про освіту". Експерти вважають, що до статті 7 документа необхідно внести зміни, оскільки вона містить ознаки дискримінації.         

Мей назвала "ціну" Brexit

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей назвала суму, яку королівству доведеться викласти за припинення членства у ЄС. Обсяг виплат складе від 35 до 39 млрд фунтів стерлінгів, що відповідає 40-44 млрд євро.

Бельгія паралізована через сніг

Через сильні снігопади на дорогах Бельгії утворилися затори загальною довжиною понад 1000 кілометрів. Комунальні служби повідомили, що роблять усе можливе задля того, аби якнайшвидше розчистити шляхи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram