Онищенко заявив про "правове свавілля" прокурорів
Загрузка плеера...

Народний депутат Олександр Онищенко заявив про "правове свавілля" у його справі. Нардепа-утікача обурило клопотання САП щодо проведення заочного розслідування проти нього і ще п'ятьох фігурантів "газової справи".

Правоохоронці спрямували до Солом'янського райсуду вже друге звернення щодо проведення спецрозслідування. У САП пояснили, що служителі Феміди надто довго розглядають їх перше клопотання. Щоправда, судді бачать ситуацію по-іншому. У Солом'янському суді стверджували, що розгляд справи проігнорували саме прокурори.

Головний фігурант "газової справи" Олександр Онищенко озвучив свою версію подій. Нардеп стверджує, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура хоче передати справу на розгляд "ручному" судді антикорупціонерів Олександру Бобровнику.

На своїй сторінці у Facebook Онищенко написав, що перше клопотання правоохоронців потрапило до Владлени Лазаренко, яка почала розгляд у робочому режимі. Проте, на думку нардепа, це не влаштувало співробітників Холодницького. Оскільки за законом прокурори не можуть змінити суддю, САП вирішила підготувати нове звернення, яке вже потрапило у руки скандально відомого судді Бобровника. Служитель Феміди був фігурантом журналістських розслідувань. Йому закидали винесення неправосудних рішень та причетність до корупції. Саме Бобровник розглядав справи Насірова, Мартиненка, Іванющенка і Переломи.

У САП поки не прокоментували звинувачення з боку Олександра Онищенка.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram