За підтримки ЄС у Харкові розширять метрополітен
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко спільно з керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку підписав Угоду щодо розширення Харківського метрополітену. Про це глава держави повідомив на своїй сторінці у Twitter.

ЄБРР має виділити 160 млн євро суверенного кредиту. Таку ж суму Харків отримає і від ЄІБ. Кредит буде надано терміном на 18 років.

Петро Порошенко, Президент України:

"Буде побудоване депо, буде оновлений, добавлений, модернізований рухомий склад – більше 85 вагонів метро будуть придбані за рахунок цих коштів. Ці гроші є символом підтримки Європейського союзу реформ, які відбуваються в Україні. І ця підтримка є надзвичайно вагомою, постійною, рішучою і знаковою".

Партнери додали, що подовження лінії метро на 3,5 км та будівництво 2 нових станцій "забезпечить необхідне зменшення автотранспортних потоків на півдні міста і допоможе активізувати сполучення з житловим районом, у якому проживають близько 160 тис. харків’ян. Жителі й гості міста отримають нові транспортні зв’язки між центром міста та аеропортом".

Станції метрополітену називатимуться "Державинська" та "Одеська".

Варто зазначити, що усі пов'язані із цим проектом контракти укладатимуть "шляхом відкритих тендерів із дотриманням принципів і правил закупівель ЄБРР. Саме такий спосіб забезпечить рівно можливості компаніям, що відповідають критеріям участі в закупівлях, і сприятиме прозорості та економічній ефективності програми розширення метрополітену".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram