Кияни про зарплати депутатів, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Народні депутати проголосували за підвищення собі посадових окладів. Відтак оклад народного обранця складе 16 тисяч гривень, спікера  – 18 тисяч. З усіма іншими виплатами, приміром, видатками для здійснення депутатської діяльності, щомісяця нардеп може отримувати до 30 тисяч гривень. Журналісти NewsNetwork поцікавились у киян та гостей столиці, якою має бути зарплатня у народного депутата.​

І ось які відповіді ми отримали.

Владислав, житель Києва:

"Ви знаєте, я вважаю, що у народного депутата має бути зарплатня не набагато вища за середню зарплату України. А для, щоб вона була вищою, депутати повинні щось робити для нашої країни. А не так, як зараз. Ми всі знаємо, що вони для нашої країни роблять".

Олег, житель Києва:

"Тисяч 50 гривень. Щоб не давати привід для корупції, щоб люди могли, роблячи державні справи, отримувати гідну зарплатню. Ну, у будь-якому вигляді, не менше, ніж у суддів".

Любов, жителька Києва:

"Я знаю, що у нас мала і все. Немає ніякої прозорості, а одна брехня. Обдурюють, як хочуть. Тільки собі піднімають зарплатню, більш нікому".

Анна, жителька Києва:

"Минимальная".

Віталій, житель Києва:

"Я не знаю, нехай вони самі вирішують, скільки їм треба".

Віталій, житель Києва:

"Взагалі, має бути такою, як у середнього робітника. А що вони зробили, окрім своєї кишені?"

Житель Києва:

"Они должны вообще бесплатно работать, потому что они на благо народа работают".

Анатолій Семенович, житель Києва:

"У меня 35 лет стажа. Я сделал много. Построил сам половину дома, работал токарем. Сделал пять экскаваторов. Я руками своими делал. Я потом работал в театре. У меня три специальности были. Я что-то сделал, что-то внёс. Что они вносят? Я за 35 лет стажа получил 1600 пенсии. А что они сделали? Это порнография какая-то, когда ты смотришь на эти выступления. Они работают не больше двух недель в месяц. Граждане, я вставал в 6 часов, на семь ездил на работу, ещё метро не было, и работал в две смены. Но я производил. Они же ничего не производят. Это потребители. Это наша язва".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram