Мати загиблої вимагатиме покарання для Димінського
Загрузка плеера...

Марія Тріла, мати загиблої дівчини в результаті дорожньо-транспортної пригоди за участю автомобіля Петра Димінського, вирішила самостійно представляти свої інтереси.

Жінка підтвердила, що справді написала заяву, відповідно до якої не має матеріальних претензій у зв'язку з ДТП, проте вона зробила це нібито під тиском прибічників бізнесмена.

Тріла відкликала довіреність на представництво її інтересів у судах та інших органах стосовно ДТП, виданих третім особам.

"Їм потрібно було, щоб я відмовилася від допомоги... Я це зробила. Спробую боротися сама, наскільки мені вистачить сил", - заявила жінка.

Потерпіла впевнена, що справжній винуватець смерті її доньки – сам Димінський, і вона добиватиметься для нього покарання.

Раніше Віктор Василюк, адвокат охоронця Димінського, опублікував заяву Марії Тріли до слідчого і прокурора, у якій вона заявила про повне відшкодування збитків та відсутність претензій. За словами захисника, їм нарешті вдалося вибачитися перед жінкою.

Нагадаємо, 18 серпня на автодорозі Львів-Краковець сталася аварія за участі автомобіля Димінського, в результаті чого загинула 31-річна Наталія Тріла. Відповідальність за ДТП взяв на себе охоронець екс-депутата Борщ, проте пізніше за результатами ДНК виявилося, що він не був за кермом у момент аварії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram