КМДА не може сформувати платіжки за опалення
Загрузка плеера...

У Київській міській державній адміністрації повідомили, що не можуть нарахувати плату за опалення тим людям, будинки яких не обладнані лічильниками тепла. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Чиновник пояснив, що проблеми виникли із запуском системи обліку. Йдеться про 7% багатоквартирних будинків столиці. При формуванні платіжок для людей, які проживають у таких будинках, враховуватимуть площу квартири і середні показники лічильників по місту. Проблему з нарахуваннями обіцяють вирішити найближчим часом.

Відзначимо, що дві третини усіх тепломереж столиці потребують термінової заміни. Комунікації вже вичерпали 25-річний ресурс експлуатації. За два місяці опалювального сезону у столиці було зафіксовано понад 2,5 тис. аварій (в середньому 50 ушкоджень щодня).

У "Київенерго" стверджують, що не можуть вчасно проводити ремонт тепломереж через заборгованість населення. У компанії пояснили, що брак коштів впливає на своєчасність закупівлі ремонтних матеріалів. За останніми даними, борг киян за опалення і гаряче водопостачання становить 1,5 млрд грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram