"Укроборонпром" піднявся у світовому рейтингу
Загрузка плеера...

Україна покращила свої позиції в рейтингах світових лідерів із продажу зброї. Про це заявили у Стокгольмському інституті дослідження проблем світу.

Експерти інституту склали рейтинг підприємств, які займаються виробництвом та реалізацією озброєння. Виявилося, що український концерн "Укроборонпром" за минулий рік піднявся у списку на 7 позицій і посів 77 місце.

Згідно з дослідженням, продажі компанії за 2016 рік склали понад мільярд доларів, водночас у 2015-му вони були на рівні близько 850 мільйонів.

Водночас зазначається, що ріст продажів спричинив високий попит на місці через поточний конфлікт на Сході України, поглинання компанією заводу "Антонов" та експорт зброї.

Також експерти зауважили, що минулого року глобальний ринок зброї зріс уперше за останнє п'ятиріччя.

Основну частку ринку займають Сполучені Штати Америки – їм належить майже 60% від загальних обсягів за рік. У трійці лідерів перебувають підприємства західноєвропейських країн та Російська Федерація.

Франція й Італія намагаються максимально скоротити своє виробництво і продаж зброї, а от Німеччина й Великобританія, навпаки, посилено нарощують оберти.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram